[auto] DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 30 € [skatula] VŠETKY PRODUKTY SKLADOM [logoDD] ADDICT INDIVIDUAL

 

Doručenie kuriérom do 24 hod

Výhodné nákupy

Kamenná predajňa

Objavte Premium Club

Kategórie      
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac
Úvod Ako nakupovať? Doručenie a platba

Doručenie a platba

Vo všetkých prípadoch platby máte istotu bezpečného nákupu garantovanú našou firmou. U nás máte na výber z viacerých možností doručenia a platby:


Forma doručenia:

1. KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ SPS - profesionálna spoločnosť s garantovaným doručením do 24 hod od vyexpedovania. Objednávky sú expedované v nasledújúci pracovný deň odo dňa objednania. Ak potrebujete mať doma tovar čo najskôr, určite zvoľte tento spôsob doručenia.


2. OSOBNÝ ODBER - máte možnosť vyzdvihnúť si tovar priamo na našej predajni BEZPLATNE. Tovar je pripravený k vyzdvihnutiu do pár hodín od zrealizovania objendávky. O vyzdvihnutí tovaru Vás informujeme notifikačným e-mailom a SMS správou.


Spôsob platby:

1. DOBIERKA - za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru priamo kuriérovi. V prípade, že budete platiť kuriérovi, nachystajte si potrebnú hotovosť.


2. PLATBA KARTOU ONLINE - zaplaťte pohodlne bez rizika AKOUKOĽVEK platobnou kartou priamo na našom e-shope. Rýchly a efektívny spôsob platby. Po zrealizovaní objednávky Vás eshop presmeruje na platobnú bránu banky TATRABANKA, zadajte údaje z Vašej karty a zaplaťte. PLATBA JE BEZ POPLATKU a BEZ RIZIKA.


3. PREVODOMpo prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v banke TATRABANKA. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. Je potrebné brať do úvahy, že spracovanie takejto objednávky trvá najdlhšie, pretože bankový prevod môže trvať 2-3 prac. dni. 


4. HOTOVOSŤ/ PLATBA KARTOU - platí iba pre osobné odbery. Za tovar zaplatíte priamo v našej predajni hotovosťou alebo platobnou kartou.

Info Ako nakupovať? Kontakt

ADDICT Bižutéria

OBCHODNÁ 19

81106 Bratislava

Otváracie hodiny:

Pon-Pia 09:00-20:00

SO 10:00-19:00

Tel.: +421 948 605 948

E-mail: info@addict.sk

Copyright 2015 - 2018 © Addict