[auto] DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 30 € [skatula] VŠETKY PRODUKTY SKLADOM [logoDD] ADDICT INDIVIDUAL

 

Doručenie kuriérom do 24 hod

Výhodné nákupy

Kamenná predajňa

Objavte Premium Club

Kategórie      
Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac
Úvod Ako nakupovať? Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok

Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u spoločnosti Noche Cubana s.r.o. a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.

 

Ku každému tovaru zakúpenému v spoločnosti Noche Cubana s.r.o. je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

  

Reklamácia nepoužitých výrobkov

 1. Tento reklamačný režim sa týka nových nepoužitých výrobkov. Reklamačný režim, týkajúci sa použitých výrobkov je popísaný v ďalšej časti.
 2. Všetky výrobky, ktoré internetový obchod zasiela, podliehajú dvojitej kontrole: prvá kontrola je vykonaná na vstupe do skladu, druhá na výstupe k zákazníkovi. Niekedy sa ale predsa vyskytnú závady, ktoré si pracovníci internetového obchodu nevšimnú, na ktoré sa reklamácia vzťahuje.
 3. Po prevzatí tovaru je kupujúci  povinný okamžite kontaktovať predávajúceho, že mu bol doručený chybný výrobok. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované.
 4. Chybný výrobok treba zaslať spolu s faktúrou na adresu internetového obchodu (Addict bižutéria, Noche Cubana s.r.o., Obchodná 19, 811 06 Bratislava).
 5. Vrátený tovar musí obsahovať originálny štítok a taktiež aj štítok nalepený na produkte. Ak bude chýbať jedna z uvedených podmienok, predávajúci zníži sumu za vrátený tovar až do výšky 100%. Na vypadnuté kamienky spôsobené prevozom sa reklamácia nevzťahuje. Takýto výrobok bude opravený. Je potrebné takýto výrobok zaslať spolu aj s vypadnutými kamienkami. Neopravujte si vypadnuté kamienky sekundovým lepidlom ani žiadnym iným prostriedkom, môžete ich poškodiť.
 6. Pred odoslaním tovaru nás informujte e-mailom.
 7. Pred odoslaním chybného výrobku sa oboznámte s časťou obchodných podmienok nazvanou "Všeobecné podmienky odosielania zásielok".
 8. Pred odoslaním vráteného tovaru je potrebné tovar starostlivo zabaliť do ochrannej (bublinkovej) fólie alebo do dodatočného obalu, aby sa nepoškodil.
 9. Reklamácia bude posúdená do 14 dní od prevzatia výrobku.
 10. V prípade kladného posúdenia reklamácie, bude výrobok opravený alebo vymenený a ak to nebude možné, internetový obchod vráti peniaze alebo navrhne (po konzultácii so zákazníkom) výmenu za iný výrobok. Platí iba pri reklamácií uplatnenej do 14 dní od zakúpenia tovaru. Ak bude zákazník chcieť reklamovať nový tovar po uplynutí tejto doby, bude môcť tak uskutočniť, ale peniaze za výrobok mu nebudú vrátené. Predávajúci navrhne výmenu za iný výrobok.
 11. Ak internetový obchod sa neskontaktuje so zákazníkom alebo neposkytne informáciu o reklamácii, znamená to, že reklamácia bola posúdená v prospech zákazníka a nový exemplár bol odoslaný na jeho adresu na náklady internetového obchodu.
 12. Tovar je možné prísť reklamovať aj osobne v predajni Addict: Obchodná 19, 811 06 Bratislava.
 13. Adresa pre zasielanie výrobkov späť: Noche Cubana s.r.o., Addict bižutéria, Obchodná 19, 81106 Bratislava

Reklamácia použitých výrobkov

Bižutéria  nie je považovaná za ušľachtilý kov. Výrobky z bižutérie sú vyrobené zo zliatiny hliníka a zinku, a preto korózia (oxidácia povrchu bižutérie) je bežný jav spôsobený nosením výrobku a materiálu, z ktorého je vyrobený. Výhodou bižutérie je jej dostupná cena, na druhej strane je jej kratšia životnosť.

Aj pri dodržiavaní našich odporúčaní uvedených v sekcii "Starostlivosť o bižutériu" budú na bižutérii časom viditeľné známky opotrebovania. Nejde o závadu, ale o bežné opotrebovanie, na ktoré sa nevzťahuje záruka. Pokiaľ ale budete odporúčania dodržiavať, bižutéria si po dlhý čas zachová svoj pôvodný vzhľad.

Pri prevzatí šperku skontrolujte pevné uchytenie kameňov. K uvoľneniu kameňov dochádza najbežnejšie mechanickým poškodením - úder, náraz, vyrazenie kamienku, nešetrné zaobchádzanie - toto nie je dôvod k oprávnenej reklamácií.

 1. Tento reklamačný režim sa týka použitých výrobkov. Reklamačný režim, týkajúci sa nepoužitých výrobkov je popísaný vyššie.
 2. V prípade, že chcete reklamovať použitý výrobok, je potrebné chybný výrobok zaslať spolu s faktúrou na adresu internetového obchodu, ktorý nájdete v záložke „Kontakt“.
 3. Pred odoslaním tovaru nás informujte e-mailom.
 4. Pred odoslaním chybného použitého výrobku sa treba oboznámiť s časťou obchodných podmienok nazvanou 'Všeobecné podmienky odosielania zásielok'.
 5. Pred odoslaním vráteného tovaru je potrebné tovar starostlivo zabaliť do ochrannej (bublinkovej) fólie alebo do dodatočného obalu, aby sa nepoškodil.
 6. Rozhodnutie o reklamácii bude odoslané alebo e-mailom do 30 dní od dátumu prevzatia zásielky.
 7. V prípade kladného posúdenia reklamácie, bude výrobok opravený alebo vymenený a ak to nebude možné, internetový obchod umožní výmenu za iný výrobok.
 8. Nie je možné reklamovať produkty, ktorých závady boli spôsobené bežným nosením resp. opotrebením. Kupujúci má právo reklamovať vadu tovaru počas záručnej doby. Záručnú dobu však nemožno zamieňať s dobou obvyklej životnosti produktu.
 9. Nárok na uplatnenie záruky zaniká, pokiaľ kupujúci výrobok poškodil sám nesprávnym alebo nešetrným zaobchádzaním s ním, neprimeraným používaním vzhľadom k materiálu  čím došlo k jeho predčasnému opotrebeniu, alebo ak k poškodeniu výrobku došlo v dôsledku nesprávnej starostlivosti, nevhodným ošetrovaním alebo jeho vystavením extrémnym podmienkam.
 10. Predávajúci zodpovedá za vady, ktoré na tovare vzniknú počas trvania záručnej doby,nie však za vady, ktoré kupujúci spôsobil sám, o ktorých kupujúci vedel pred prevzatím tovaru alebo na ktoré bola poskytnutá zľava z ceny tovaru.
 11. Tovar je možné prísť reklamovať aj osobne v predajni Addict: Obchodná 19, 811 06 Bratislava. Posúdenie nebude vykonané okamžite v predajni pri reklamácií, ale do 30 dní od doručenia tovaru predávajúcemu.
 12. Adresa pre zasielanie výrobkov späť: Noche Cubana s.r.o., Addict bižutéria, Obchodná 19, 811 06 Bratislava.

Pri pokovených výrobkoch je potrebné si uvedomiť, že sa jedná o bižutérny výrobok. Záruka sa nevzťahuje na:

A. závady vzniknuté neštadardným používaním (úder, náraz, vyrazenie kamienkov, nešetrné zaobchádzanie, výrobnou vadou nie sú ryhy, škrabance a rovnako ani pretrhnutie alebo zlomenie šperku)

B. nesprávnym použitím výrobku (šperky s lepenými kamienkami nenamáčajte v teplej vode - môže prísť k povoleniu lepidla a vypadnutiu kamienka). Takisto si kamienky nelepte sekundovým lepidlom!

Info Ako nakupovať? Kontakt

ADDICT Bižutéria

OBCHODNÁ 19

81106 Bratislava

Otváracie hodiny:

Pon-Pia 09:00-20:00

SO 10:00-19:00

Tel.: +421 948 605 948

E-mail: info@addict.sk

Copyright 2015 - 2018 © Addict